BEYLİKDÜZÜNDE SATILIK DAİRELER

Beylikdüzü ve satılık daire arayışları

Beylikdüzünde bir daire sahibi olmak için çok nedeniniz var.

Beylikdüzü ilçesinde yatırım ve kaliteli yaşam için daire dendiğinde ilk akla gelen proje, Kristal Şehir projesidir. Elbette bunun böyle olması için çok sayıda neden vardır. İhlas Kristal Şehir konut projesinin satılık daire arayan yatırımcıların neden en fazla rağbet gösterdikleri adres olduğu sorusuna birden fazla verilebilecek cevap bulunmaktadır. Projenin konumu bilindiği üzere ana hat üzerinde bulunmakta ve metrobüs, neredeyse kapısının önünden geçmektedir. Bilindiği üzere gayrimenkul yatırım alanında bir emlağın en fazla prim yapmasına etkili olan nedenlerin başında kolay ulaşım gelmektedir. Bu anlamda Kristal Şehir’den her yere, her yerden de Kristal Şehir’e ulaşım sadece metrobüs ile değil, bir çok toplu taşıma aracı ile son derece kolaydır. Bir diğer etken ise projenin üreticisinin İhlas gibi bir marka olmasıdır. Güven etkeni, emlak yatırımlarında son derece önemlidir. Çünkü her kes bilir ki, bir ürünün arkasında kaliteli bir marka varsa, üretimden yatırıma her aşamasında sorunsuz bir hayat vardır. Bu da yatırım değerini etkileyen ciddi bir nedendir.

Beylikdüzü, satılık daire arayışı içerisinde olanların en fazla rağbet gösterdiği bölgedir. Her noktaya kolay ulaşımın bulunması, daha ilçenin kurulum aşamasında yürürlüğe yeni giren modern kent anlayışı ve yasası çerçevesinde inşaa edilmiş olması, altyapı konusunun eksiksiz ve standart üzeri olması ile özellikle fiber optik internet teknolojilerinin Beylikdüzü’nü hemen her noktasında bulunması, Beylikdüzü ilçesinin neden bu kadar popüler olduğunu açıklayan sadece bir kaç örnektir. Tüm bu ve bunun dışında kalan onlarca sebep yüzünden “Beylikdüzü satılık daire” arayanların en fazla ilgilendiği alan olmuştur. Kristal Şehir ise, Beylikdüzü bölgesinde bulunan en prestijli konut projesi özelliğini taşımaktadır. Bu yüzden Kristal Şehir projesi, gerek siz ve sevdikleriniz adına kaliteli bir yaşam sürmek, gerekse gayrimenkul sektöründe değerli bir yatırım yapmak için olsun, gözünüz kapalı gireceğiniz bir fırsattır.

Beylikdüzü satılık daire fırsatları

Beylikdüzü ilçesinin en prestijli satılık daire projesi.

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde satılık daire arıyorsanız Kristal Şehir projesi beklentilerinizin üzerinde bir yaşam vaat ediyor. E5 karayolu, dolayısı ile metrobüs ve diğer ana hat ulaşım araçlarına olan yakınlığı, Avrupa standartlarında bir residence anlayışı ile üretilmiş sosyal yaşam olanakları ve deprem yönetmeliğine tam olarak uyan inşaat yapısı ile Kristal Şehir İstanbul, özelikle Beylikdüzü bölgesinin en prestijli konut projesidir. A’dan Z’ye her ayrıntısında İhlas Holding kalite anlayışının hakim olduğu Kristal Şehir, sadece gözle görünen temel konularda değil projenin en küçük detayına kadar her ayrıntısında size İstanbul’un gürültülü ve stresli atmosferinden uzak fakat İstanbul’un içinde seçkin bir hayat teklif ediyor.

Kristal şehir beylikdüzü satılık daire

Beylikdüzü Kristal Şehir satılık daire almak: Keyifli ve avantajlı bir yatırım.

Gerek yatırım yapmak gerekse kaliteli bir yaşam sürmek isteyen ve Beylikdüzü satılık daire arayanların tanıdıktan sonra aradıklarını bulduklarına inandıkları ve bu anlamda arayışlarının sona erdiğine inanan bir çok insan Kristal Şehir Beylikdüzü dairelerine yaptıkları yatırımın avantajlarını yaşamaya başladılar bile. Özellikle metrobüs hattının bu projenin hemen önünden geçmesinin ardından yaptıkları ilk yatırımın beklentilerinin üzerinde değer kazandığını gören bir çok Kristal Şehir daire sahibi henüz proje tamamlanmadan bütçelerinin elverdiği oranda bir daire daha almak için başvurmuşlardır. Kristal Şehir projesinin en önemli avantajlarından birisi, size ve sevdiklerinize yüksek düzey kalitede bir residence hayatı sunmasının yanı sıra, hızlı ve kalıcı bir şekilde yatırım anlamında değer kazanan bir proje olmasıdır. Kaliteli yaşamak, kendinize ve çocuklarınıza İstanbul’un başka bir yerinde kolay kolay bulunamayacak nitelikte sosyal imkanları yaşatacak bir projede hayat sürmek tabi ki çok önemlidir fakat bize göre en az bu kadar önemli olan bir başka konu ise yatırım değeridir. Yüksek hayat standartlarına sahip ve keyifli seçkin bir projede ömür sürerken bir yandan da yatırımınızın durduğu yerde ciddi bir şekilde değer kazandığını bilmek mutlaka önemli ve değerli bir şeydir.

Beylikdüzünde satılık daireler ve kristal şehir projesi

Kristal Şehirin sunduğu Beylikdüzünde satılık daireler ile farkı yaşayın.

İstanbul’un gürültülü ve her geçen gün daha fazla yaşanmaz olan kalabalık şehir havasından bir çoğumuzun yılda sadece 1 kez fırsat bulabildiği güzel bir tatil atmosferini yılın her günü yaşayabileceğiniz Kristal Şehir konut projesinde inşaat alanının büyük kısmı yeşil alanlara ve sosyal olanaklara ayrılmıştır. Proje içerisinde bol miktarda korunan yeşil alanlarda siz ve çocuklarınız, özellikle şehir hayatında bulunması zor olan çıplak ayakla çimenlerde gezmenin ayrıcalığını ve keyfini bu projede yaşayabilirsiniz. İstanbul’un en büyük yaşam merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Kristal Şehir projesi, Beylikdüzünde satılık daire arayışı olanlar için daha uzun bir süre popüler olmayı sürdürecek gibi görünüyor.

Beylikdüzünde satılık daireler

Beylikdüzünde satılık daire arayanların gözdesi:Kristal Şehir